TÖRZSTAGOK

Antal-Szalmás Péter PhD egyetemi docens DE ÁOK Laboratóriumi Medicina Intézet antalszp@med.unideb.hu
Balla György MTA lev. tagja egyetemi tanár DE KK Gyermekklinika balla@dote.hu
Balla József MTA doktora egyetemi tanár DE KK Belgyógyászati Intézet balla@
internal.med.unideb.hu
Bereczky Zsuzsanna PhD egyetemi docens DE ÁOK LMI Klinikai Laboratóriumi Kutató Tanszék zsbereczky@
med.unideb.hu
Boda Zoltán MTA doktora egyetemi tanár DE KK Belgyógyászati Intézet zboda@dote.hu
Csanádi Zoltán PhD egyetemi docens DE KK Kardiológiai Intézet drcsanadi@hotmail.com
Édes István MTA doktora egyetemi tanár DE KK Kardiológiai Intézet edes@dote.hu
Kappelmayer János MTA doktora egyetemi tanár DE ÁOK Laboratóriumi Medicina Intézet kappelmayer@dote.hu
Kiss Csongor MTA doktora egyetemi tanár DE KK Gyermekklinika kisscs@dote.hu
Muszbek László MTA r. tagja egyetemi tanár DE ÁOK LMI Klinikai Laboratóriumi Kutató Tanszék muszbek@
med.unideb.hu
Papp Mária PhD egyetemi docens DE KK Belgyógyászati Intézet drpappm@yahoo.com
Papp Zolzán MTA doktora egyetemi tanár DE KK Kardiológiai Intézet pappz@med.unideb.hu
Soltész Pál MTA doktora egyetemi tanár DE KK Belgyógyászati Intézet soltesz@iiibel.dote.hu
Tóth Attila MTA doktora egyetemi tanár DE KK Kardiológiai Intézet atitoth@med.unideb.hu
Udvardy Miklós MTA doktora egyetemi tanár DE KK Belgyógyászati Intézet udvardy.miklosdr@gmail.com

 

TÉMAVEZETŐK/OKTATÓK:

Név Tudományos fokozat Beosztás Munkahely Email cím
Ajzner Éva PhD főorvos Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat Jósa András Oktató Kórház dr.ajzner.eva@josa.hu
Amir-Houshang Shemirani PhD tudományos munkatárs DE ÁOK LMI Klinikai Laboratóriumi Kutató Tanszék amir@
med.unideb.hu
Bagoly Zsuzsa PhD tudományos munkatárs DE ÁOK LMI Klinikai Laboratóriumi Kutató Tanszék bagoly@
med.unideb.hu
Barta Judit PhD egyetemi tanársegéd DE KK Kardiológiai Intézet bartajud@
gmail.com
Bárdi Edit PhD főorvos Soproni Erzsébet Oktató Kórház és Rehabilitációs Intézet editbardi@hotmail.com
Bhattoa Harjit Pal PhD egyetemi adjunktus DE KK Laboratóriumi Medicina Intézet harjit@dote.hu
Borbély Attila PhD egyetemi tanársegéd DE KK Kardiológiai Intézet borattila@freemail.hu
Clemens Marcell PhD egyetemi tanársegéd DE KK, Kardiológiai Intézet marcellclemens@
gmail.com
Czuriga Dániel PhD szakorvos DE KK Kardiológiai Intézet dczuriga@med.unideb.hu
Fagyas Miklós PhD egyetemi tanársegéd DE ÁOK Klinikai Fiziológiai Tanszék fagyasmiklos@med.unideb.hu
Gesztelyi Rudolf PhD egyetemi adjunktus DE ÁOK Farmakológiai és Farmakoterápiai Intézet gesztelyi.rudolf@pharm.unideb.hu
Góth László MTA doktora egyetemi tanár DE ÁOK Orvosi Laboratóriumi és Képalkotó Diagnosztikai Tanszék goth@dote.hu
Hársfalvi Jolán MTA doktora ny. egyetemi docens DE ÁOK LMI Klinikai Laboratóriumi Kutató Tanszék harsfalvi@dote.hu
Hegedűs Ida PhD (kandidátus) egyetemi docens DE KK Kardiológiai Intézet ihegedus@dote.hu
Hevessy Zsuzsa PhD egyetemi docens DE KK Laboratóriumi Medicina Intézet hevessy@dote.hu
Imre Sándor PhD (kandidátus) ny. egyetemi docens DE KK Belgyógyászati Intézet drimresandor@
gmail.com
Jeney Viktória PhD tud. munkatárs DE KK Belgyógyászati Intézet jeneyv@
internal.med.unideb.hu
Juhász Béla PhD egyetemi docens DE ÁOK Farmakológiai és Farmakoterápiai Intézet juhasz.bela@med.unideb.hu
Katona Éva PhD egyetemi docens DE ÁOK LMI Klinikai Laboratóriumi Kutató Tanszék ekatona@med.unideb.hu
Káplár Miklós PhD egyetemi adjunktus DE KK Belgyógyászati Intézet mkaplar@
internal.med.unideb.hu
Káposzta Rita PhD egyetemi docens DE KK Gyermekklinika kaposta@
med.unideb.hu
Kerényi Adrienne PhD egyetemi adjunktus DE KK Laboratóriumi Medicina Intézet kerenyi@med.unideb.hu
Kertész Attila PhD szakorvos DE KK Kardiológiai Intézet kertesz@med.unideb.hu
Kiss Attila PhD (kandidátus) egyetemi tanár DE KK Belgyógyászati Intézet akiss@dote.hu
Kiss Rita PhD tudományos munkatárs DE ÁOK Farmakológiai és Farmakoterápiai Intézet kiss.rita@med.unideb.hu
Kolozsvári Rudolf PhD egyetemi tanársegéd DE KK Kardiológiai Intézet rudlinghealth@
yahoo.com
Komáromi István PhD tud. főmunkatárs DE ÁOK LMI Klinikai Laboratóriumi Kutató Tanszék komaromi@dote.hu
Kőszegi Zsolt PhD egyetemi adjunktus DE KK Kardiológiai Intézet koszegi@dote.hu
Lizanecz Erzsébet PhD szakorvos DE KK Kardiológiai Intézet lizanecz@
yahoo.com
ifj. Nagy Béla PhD egyetemi tanársegéd DE KK Laboratóriumi Medicina Intézet nagyb80@
gmail.com
Nagy Beáta Erika PhD egyetemi tanár DE KK, Gyermekgyógyászati Klinika nagy.beata@
sph.unideb.hu
Nagy Péter PhD osztályvezető Országos Onkológiai Intézet peter.nagy@
oncol.hu
Oláh Zsolt Csaba PhD egyetemi adjunktus DE KK Belgyógyászati Intézet zsolah@
med.unideb.hu
Pfliegler György PhD (kandidátus) egyetemi docens DE KK Belgyógyászati Intézet pfliegler@dote.hu
Pócsi István MTA doktora egyetemi tanár DE TTK Biotechnológiai és Mikrobiológiai Tanszék pocsi.istvan@science.unideb.hu
Rejtő László PhD egyetemi adjunktus DE KK Belgyógyászati Intézet lrejto@
med.unideb.hu
Schlammadinger
Ágota
PhD egyetemi adjunktus DE KK Belgyógyászati Intézet schlammadinger@
hotmail.com
Szabó Tamás PhD egyetemi adjunktus DE KK Gyermekklinika szabota68@
gmail.com
Szegedi István PhD egyetemi adjunktus DE KK Gyermekklinika iszegedi@dote.hu
Szerafin Tamás PhD egyetemi docens DE KK Kardiológiai Intézet szerafin@hotmail.com
Ujhelyi László PhD egyetemi docens DE KK Belgyógyászati Intézet ujhelyi@
internal.med.unideb.hu
Vargáné Oláh Anna PhD (kandidátus) tud. főmunkatárs DE KK Laboratóriumi Medicina Intézet olaha@dote.hu